Funny fact

3. září 2012 v 10:10 | Kath |  O seriálu
Ták,začala škola.....co první den?

Dávám vám tu pár vtipných věcí co se stalo na place při natáčení TVD.

# 1 : Při prvním polibku Stefana a Eleny se Nina s Paulem srazili nosy tak, že scéna byla odložena na další den.

# 2 : Scéna z 3x21 kdy Stefan s Damonem doprovázejí Elenu domů se musela točit celkem 9x, protože Michael Trevino ( Tyler ) který natáčení pozoroval měl z té scény takový záchvat smíchu, že ho šlo nejen slyšet v pozadí, ale byl také požádán aby plac na dokončení této scény opustil

# 3 : Milostná scéna Candice ( Caroline ) a Michaela ( Tyler ) z 3x01, kdy po sobě doslova skáčou na posteli si vyžádala novou postel. Noha postele totiž při jednom ze záběrů křupla

# 4 : Scéna na konci 3x14, kdy se Damon ( Ian ) a Rebekah ( Claire ) hrolivě líbají byla natáčená také 2x a to z jediného důvodu - když Ian strhával z Claire šaty napoprvé strhl je tak moc, že se doslova rozpadly napůl. Proto musely být násedně zašity a pak až se pokračovalo v natáčení

# 5 : Při prvním Josephově ( Klausovu ) příchodu ke Gilbertovic domu se zapálenými novinami se kus ( opravdu ) hořícího papíru odloupl a spadl Josephovi na botu, která sice ani nezačla hořet, ale Joseph se prý pořádně vyděsil.

# 6 : Velký vítězný přípitek byl jen přípitek vodou, protože vodka prý záhadně zmizela. Michael ( Tyler ) se později se smíchem přiznal že si vodku ,,půjčil"

# 7: Původně, měl mít Joseph ( Klaus ) po celou dobu pobytu v rakvi oči zavřené. Michaela a Iana ( Tyler a Damon ) ale napadlo,aby trochu vylekal Kat ( Bonnie ) tím, že z ničeho nic otevře oči a vražedně se na ní podívá. Na place tedy Joseph skutečně oči otevřel a Kat se tak lekla, že nejen uskočila a začla křičet, ale zbourala pár kulis za ní. Všem to přišlo vtipné a později se tomu i samotná Kat zasmála. Režiséři po té usoudili, že to není špatný nápad a tak se z žertíku stala skvělá scéna dílu.


# 8: Prsteny Stefana a Damona nejsou tak bezpečné, jak se zdá. Když si je jen tak z nudy Candice ( Caroline ) prohlížela a ten Stefanův si vyzkoušela, otekl jí prst a prsten asi 20 minut nemohla sundat. Když už se přemýšlelo o novém prstenu, přišla Nina ( Elena ) s kostkou másla a Candice zachránila.

# 9: Scéna, kdy Tyler ( Michael ) zabije Sarah ( Maiara Walsh ) se také nepovedla hned napoprvé. Maiara se totiž nemohla přestat smát když ,,zemřela". Prý ji přišla strašně vtipná smrt bouchnutím hlavy do stolu a tak, když spadla na zem otevřela oči a začla se smát.

Kath ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama